O miłości – próba uchwycenia tematu

O miłości - próba uchwycenia tematu

recital aktorsko-muzyczny

Klaudia Lewandowska
fot. Tomasz Łukaszewski


Artystka buduje przepiękny klimat i atmosferę dźwiękami wibrafonu oraz głosem.
W autorskim recitalu usłyszymy teksty wybitnych  poetów,
m.in. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej,  Karola Wojtyły,  Adama Mickiewicza. Utwory przeplatane są rozważaniami na podstawie listu Alberta Einsteina  oraz książki Moniki i Marcina Gajdów pt. „Rozwój.” Nie brak refleksji, rozrywki oraz relaksu… przy kojących dźwiękach wibrafonu.

Aktorka wykonuje utwory śpiewając i grając symultanicznie na wibrafonie. Gra techniką czteropałkową oraz smyczkiem. Pomiędzy utworami rozważany jest temat miłości, refleksje dopełniane piosenkami. Umiejętna żonglerka utworami o różnym charakterze, dostarcza widzowi zróżnicowanych przeżyć i treści. Nie brak elementów interakcji z publicznością. Forma utworów wykonywanych z użyciem nietypowego i powszechnie jeszcze nieznanego instrumentu, zapewnia uczestnictwo w nowatorskim wydarzeniu na rynku artystycznym. Jak powiedział jeden z odbiorców po koncercie: „Dziękuję. To była prawdziwa muzykoterapia.” 

Czas trwania: około 70 minut
Dla widzów dorosłych.
Recital na sceny wewnątrz budynku.

Opinie, przeżycia i refleksje widzów po recitalu:

Dziękuję za piękny prezent urodzinowy.  Swoista sesja psychoterapeutyczna/ operacja na otwartym sercu. Uzdrawiająca.

Niech dobro i miłość powraca! 

Agnieszka

Czuję ogromną wdzięczność za to, że mogłam doświadczyć takiej magii i wspaniałej energii. Dziękuję. Jesteś cudowną osobą.

Ten wieczór pozostanie na długo w mojej pamięci. 

Iwona

Dziękuję za to „naukowe” spojrzenie na miłość oraz za dzisiejsze „światło” miłości, rozświetlające moje serce… Wspaniały występ. Artyzm!  

Basia

Dziękuję za piękne przeżycia! 

Dominika

To była wyjątkowa podróż, podczas której dusza tańczyła… 

Dziękuję, wdzięczna z całego serca

Magda

Dziękuję z całego serca za piękną podróż… Muzyka, słowa, dźwięki… za cudowny czas i duchową uczę. Piękne przesłanie miłości. 

Joasia